Serwis drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Nasza firma od początku swojego istnienia zajmuje się NAPRAWĄ I SERWISEM urządzeń biurowych takich jak KSEROKOPIARKI, DRUKARKI, FAKSY. Przez lata swojej działalności na rynku doskonaliliśmy swoje umiejętności i podnosiliśmy kwalifikacje przez szkolenia i praktykę zawodową. W gronie swoich Klientów posiadamy wiele punktów wykonujących usługi z zakresu kserokopiowania i druku, a także profesjonalne zakłady zajmujące się drukiem na skalę produkcyjną. Posiadamy odpowiednią wiedzę z zakresu prawidłowego i profesjonalnego serwisowania urządzeń drukujących i maksymalnego obniżenia kosztów eksploatacji.

Przeglądy techniczne drukarek i kserokopiarek

Regularne przeglądy techniczne urządzeń pozwolą na bezproblemowe i ciągłe działanie drukarek i kserokopiarek w Państwa firmie. Można uniknąć dzięki temu kosztownych napraw i wydłużyć żywotność urządzeń. Wieloletnie doświadczenie potwierdza, że często naprawa zaniedbanego sprzętu jest nieopłacalna i przewyższa zakup urządzenia w lepszym stanie technicznym i o podobnych parametrach.

Regeneracja modułów

W niektórych przypadkach istnieje możliwość regeneracja modułów bębna (DRUM), a także sekcji grzewczej, utrwalania (FUSER) w laserowych drukarkach i kserokopiarkach. Wszystkie naprawy wykonujemy na oryginalnych częściach lub sprawdzonych zamiennikach z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i urządzeń. Ponadto zajmujemy się również regeneracją tonerów do drukarek i kserokopiarek.

Części zamienne

Posiadamy dostęp do części zamiennych kserokopiarek i drukarek firmy Kyocera, Konica Minolta, Canon, Utax, HP, Samsung. Części mało popularne jesteśmy w stanie sprowadzić bezpośrednio od dystrybutora.

Obszar naszego działania

Serwis urządzeń biurowych wykonujemy na terenie całego województwa śląskiego. Obsługujemy serwis i wsparcie techniczne Klientów z miast: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Mysłowice, Katowice, Bytom, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Chorzów, Mikołów, Tychy, Bieruń, Lędziny, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Kozy, Bielski-biała, Skoczów, Ustroń, Wisła, Szczyrk.